Dodaj stron do ulubionych.
Wr na stron gwn serwisu.
A ta ikonka nic nie robi.
www.DoBaku.pl - Krakw : mapa, paliwa, fotoradary
     
Mapa Krakowa, plan miasta Stacje benzynowe i LPG - ceny paliw Aktualnoci

szukaj na mapie Krakowa:
Szukaj obiektu
spis ulic i osiedli
Insalacje gazowe
najtańsze paliwa
Brak aktualnej najniższej ceny dla tego rodzaju paliwa

Pokaż na jakiej stacji najtaniej
Wybierz rodzaj paliwa:
Kiedy aktualizowano ceny:
Fragment nazwy:
Szukaj stacji
Promocja na stacjach EKO-OIL S.A.
piątek, 05 październik 2012
Informujemy, iż od 17 września 2012roku ruszyła wielka kampania promocyjna na stacjach paliw EKO-OIL S .A. Klienci po dokonaniu transakcji za minimum 40 PLN, otrzymują płyn do spryskiwaczy GRATIS.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w naszym Programie Lojalnościowym „LOJALNOŚĆ POPŁACA, BO KASA WRACA”. Osoby zainteresowane udziałem w programie otrzymują kartę „Punktozłotową”, dzięki której 1% wartości dokonanych zakupów przechodzi na konto Klienta. W każdej dowolnej chwili posiadacz karty może wykorzystać zgromadzone środki na zakupy w naszych stacjach.

Przypominamy również o możliwości BEZPŁATNEGO „tankowania” pojazdów z napędem elektrycznym pod warunkiem zarejestrowania pojazdów w MARR (Mielecka Agencja Rozwoju Regionalnego).

W związku ze zbliżającym się sezonem zimowym zachęcamy do zmiany opon z letnich na zimowe w firmach oponiarskich wykonujących usługi w kompleksie Petro Auto Centrum (termin zmiany 01.11.2012).

Okres zimowy wymaga ogrzewania obiektów zamkniętych, w związku z powyższym oferujemy olej opałowy L.O.O.w atrakcyjnej cenie na każdej naszej stacji paliw z certyfikatem jakościowym.

Zarząd EKO-OIL S.A

[ reklama | zastrzeżenia prawne i regulamin | kontakt | prywatność | pomoc | linki ]