Dodaj stron do ulubionych.
Wr na stron gwn serwisu.
A ta ikonka nic nie robi.
www.DoBaku.pl - Krakw : mapa, paliwa, fotoradary
     
Mapa Krakowa, plan miasta Stacje benzynowe i LPG - ceny paliw Aktualnoci

szukaj na mapie Krakowa:
Szukaj obiektu
spis ulic i osiedli
Insalacje gazowe
najtańsze paliwa
Brak aktualnej najniższej ceny dla tego rodzaju paliwa

Pokaż na jakiej stacji najtaniej
Insalacje gazowe Krakw Ogloszenia Krakow
Wybierz rodzaj paliwa:
Kiedy aktualizowano ceny:
Fragment nazwy:
Szukaj stacji

Zastrzeżenia prawneUWAGA!

Cała zawartość niniejszego Serwisu jest własnością Roberta Szczygła, o ile nie zaznaczono inaczej. Żadna część Serwisu, ani jego fragmenty, nie mogą być reprodukowane ani przetwarzane w jakikolwiek sposób elektroniczny, fotograficzyny, mechaniczny i inny, ani przechowywane w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Właściciela. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie zawartości Serwisu lub jakiejkolwiek jego części bez upoważnienia może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Właściciel serwisu ani prowadząca serwis firma "Internetowe Serwisy Ogłoszeniowe Emilia Kowalik" nie gwarantuje prawdziwości, kompletności, czy aktualności danych umieszczanych na stronie i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty materialne, moralne, cywilne lub inne mogące wyniknąć z posłużenia się informacją zawartą w Serwisie. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby informacje podawane w Serwisie były rzetelne i aktualne.

Właściciel serwisu ani firma prowadząca serwis nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy czy informacji umieszczanych w Serwisie przez internautów.

Podkreślamy, że komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Komentarze mogą być nieobiektywne (niezgodne z prawdą i stanem faktycznym) co należy mieć na uwadze podczas ich czytania.

Powyższe zastrzeżenia mogą ulec zmianie w dowolnym terminie, zgodnie z prawem autorskim obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

@2009 Robert Szczygieł. Wszelkie prawa zastrzeżone.
[ reklama | zastrzeżenia prawne i regulamin | kontakt | prywatność | pomoc | linki ]